59. Ulusal Diyabet Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Kongresi

OTELLER

NIRVANA COSMOPOLITAN LARA HOTEL , ANTALYA

OTEL
OTEL
OTEL

Akdeniz ruhu ile tasarlanmiş Nirvana Cosmopolitan şehrin olanaklari ile kiyi tatilini uyumlu şekilde sentezleyen bir konsept sunmaktadır. Tesisin bölgede fark yaratan iki önemli değeri, cosmos city & performance hall ile önemli kongrelere ve toplantilara, muhteşem düğün organizasyonlarina, çeşitli ürün lansmanlarına, sanat dolu günlere ev sahipliği yapması ve profesyonel ölçülerde özel spor alanlarina sahip olmasi sebebi ile, spor kamplarina üst seviyede hizmet sunmasıdır.

Alışılagelmiş her şey dahil yiyecek iecek konseptlerinin dışına çıkarak, gerçek manada yöresel & sağlıklı yiyecekler ile, sağlıklı yaşam konsepti her aşamada ön plandadır. Bu alışılmışın dışındaki önemli değişim ile yepyeni bir bakiş açısı, misafir tarafından hissedilir şekilde fark yaratir.

COSMOS PERFORMANCE & CITY HALL önemli kongrelere ve toplantılara, muhteşem düğün organizasyonlarına, çeşitli ürün lansmanlarına ve sanat dolu günlere ev sahipliği yapmaktadır.

Toplantılarınızı daha canlı ve muhteşem kılacak şekilde tasarlanan huzurlu bir ortama yayılmış mükemmel olanaklarımızda yaratıcılığınızı zirveye taşıyın. Etkinlik ve toplantı planlama uzmanlarından oluşan deneyimli ekibimiz toplantılarınızın olabildiğince sorunsuz şekilde geçmesine destek vermek üzere hazırdır. Ayrıca, ekip tabanlı uygulamalar ve girişimlerde kullanılmak üzere çok çeşitli salonlar da sunulmaktadır.

OTEL
OTEL
OTEL
OTEL